Szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń

Jeździectwo

Szkolenia jeździeckie realizowane są w trzech obszarach:

  • jazdy terenowe
  • nauka jazdy konnej
  • szkolenia doskonalące dla instruktorów
Jazdy terenowe

Szkolenia te skierowane są do osób dobrze jeżdżących (prezentujących umiejętności na poziomie brązowej odznaki jeździeckiej) oraz instruktorów. Celem jest przekazanie niezbędnej wiedzy i umiejętności koniecznych podczas wyjazdów w teren.

Szkolenia organizujemy w formie:

  • Szkoleń stacjonarnych zakończonych rajdem jednodniowym - 3 dni
  • Szkoleń stacjonarnych zakończonych rajdem dwudniowym - 3 dni
  • Rajdów - 2 i 3 dni

Powyższa oferta jest ofertą całoroczną. Informacje o planowanych szkoleniach zamieszczane są w zakładce „Oferty”. Zapraszamy do uczestnictwa.

Nauka jazdy konnej

Szkolenia przeznaczone dla osób chcących rozpocząć przygodę z jeździectwem oraz osób początkujących. Ofertę kierujemy do młodzieży i osób dorosłych. Celem jest nauka jazdy konnej. Szkolenia w tym zakresie organizowane są w systemie sześciodniowych szkoleń stacjonarnych prowadzonych w naszych partnerskich ośrodkach jeździeckich. Każdy dzień szkoleniowy obejmuje dwie godziny zajęć teoretycznych i dwie godziny nauki jazdy. Po zakończonym dniu szkoleniowym organizujemy dla Państwa gry i zabawy integracyjne. Powyższa oferta jest realizowana głównie w sezonie urlopowym, ale może być kontynuowana również poza sezonem. Informacje o planowanych szkoleniach zamieszczane są w zakładce „Oferty”.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Szkolenia doskonalące dla instruktorów rekreacji ruchowej (IRR).

Przeznaczone dla IRR chcących podwyższyć swoje kwalifikacje instruktorskie. Celem jest przygotowanie IRR do zdobycia kwalifikacji Instruktora szkolenia podstawowego PZJ. Szkolenia organizowane są w formie siedmiodniowych szkoleń stacjonarnych realizowanych w okresie letnim. Informacje o planowanych szkoleniach zamieszczane są w zakładce „Oferty”.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Miejsca realizacji szkoleń.

Wszystkie szkolenia są realizowane w malowniczych regionach Polski południowej, wschodniej i północno wschodniej, w ośrodkach jeździeckich na Warmii (okolice Olsztyna), na Podkarpaciu (okolice Leżajska), u południowych podnóży Beskidu Makowskiego (okolice Jordanowa), w Beskidzie Żywieckim (okolice Korbielowa) oraz na Roztoczu, gdzie wielokrotnie organizowaliśmy i prowadziliśmy nasze kursy. Nasze bazy szkoleniowe dysponują własnym zakwaterowaniem i wyżywieniem. Oprócz oferty szkoleniowej organizujemy także jazdy rekreacyjne. Jazdy rekreacyjne to spotkania weekendowe, podczas których realizujemy dłuższe wyjazdy w teren, a po jazdach spędzamy czas na dobrej zabawie. Przeznaczone dla osób dobrze jeżdżących. Informacje o planowanych jazdach zamieszczane są w zakładce „Oferty”.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Experto Credite

Copyright Magdalena Niećko © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone | This website is made with Bulma.io

  Ta strona używa plików cookie. Przeglądanie naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie