Integracja & team building

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą imprez integracyjnych

Team Building

Program zajęć w zakresie „team building” opracowywany jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami i celami zamawiającego. Mogą one obejmować:

  • pozazawodową integrację pracowników
  • kształcenie umiejętności współpracy i komunikacji
  • rozwiązywanie konfliktów w zespole
  • integrowanie nowo tworzonego zespołu
  • budowanie zespołów międzykulturowych

Naszą filozofię budowania zespołu oddaje poniższy cytat Josepha Conrada:

„Nie wyobrażałem sobie, aby mogły istnieć ściślejsze więzy ponad te, które stwarza między ludźmi wspólna służba, przynależność do tego samego okrętu i tej samej załogi, zwłaszcza w chwilach niebezpieczeństwa”.

Z doświadczenia wieloletniej służby wiemy, że prawdziwe więzy między ludźmi wytwarzają się w sytuacjach trudnych, czasem krytycznych. Posiadając takie doświadczenia wiemy jak zaplanować i jak zbudować program, który w sposób efektywny, wymagający, ciekawy i przede wszystkim bezpieczny pozwala osiągać wyżej wspomniane cele. Rozsądnie zaplanowane zadania, wysiłek i wspólne rozwiązywanie problemów podczas wykonywania zadań będą źródłem wielu satysfakcji oraz miłych i niezapomnianych wspomnień.

Całość realizacji prowadzą nasi doświadczeni instruktorzy, którzy cały czas czuwają nad bezpieczeństwem i w każdej chwili służą pomocą.

Program w zakresie Team Building realizujemy zwykle podczas 3 – 4 dniowych zajęć wyjazdowych prowadzonych w formie zespołowych zadań terenowych wykonywanych w różnych rejonach kraju, o każdej porze roku i dnia.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dostępne oferty szkoleń

Obecnie brak ofert

Experto Credite

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone | This website is made with Bulma.io

  Ta strona używa plików cookie. Przeglądanie naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie