O Nas

Kim jesteśmy

Szeroka oferta

DELTA SEI prowadzi działalność gospodarczą w obszarze szkoleń, edukacji oraz organizacji imprez integracyjnych i „team building”. Firma została założona w 2019 roku przez żołnierza Wojsk Specjalnych, który wiele lat swojej służby wojskowej poświęcił działalności szkoleniowej i tym samym posiada szerokie kompetencje w planowaniu, organizowaniu i realizacji różnego rodzaju szkoleń, treningów, seminariów, a także konferencji i wykładów.

Doświadczenie

DELTA SEI dysponuje szerokim gronem specjalistów mających wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w dziedzinach niedostępnych na rynku cywilnym. Dysponuje profesjonalną bazą szkoleniową w różnych miejscach, w Polsce. Współpracuje z wieloma instytucjami i ośrodkami szkoleniowymi na terenie całego kraju.

Oferta skierowana jest zarówno do przedstawicieli administracji państwowej, biznesu, a także uczelni wyższych, placówek oświatowych i osób prywatnych.

Nasze Standardy

Profesjonalizm

Szkolenia i pozostała działalność gospodarcza.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez byłych żołnierzy jednostek specjalnych, którzy posiadają szeroką wiedzę i wieloletnią praktykę w swoich specjalnościach. Nasi instruktorzy to nie tylko profesjonaliści, ale i pasjonaci, którzy w sposób przystępny i z humorem potrafią przekazywać wiedzę popartą doświadczeniem wyniesionym ze swojej służby, niejednokrotnie pełnionej w ekstremalnych warunkach zarówno ćwiczeń jak i działań bojowych poza granicami kraju. Zawsze chętnie służą Państwu pomocą i radą.

Bezpieczeństwo

Podczas organizowanych przez nas szkoleń, imprez integracyjnych i innych przedsięwzięć ustawiamy bardzo wysoko poprzeczkę w kwestiach bezpieczeństwa. Szczególną uwagę zwracamy na zachowanie warunków bezpieczeństwa podczas wszelkiego rodzaju szkoleń praktycznych, np. podczas strzelań, wspinaczki, jazd terenowych, itd.

Dobra zabawa

Współpraca z nami to nie tylko dobrze wykonana praca szkoleniowa, ale też dobra zabawa. Po zakończonym dniu szkoleniowym organizujemy dla naszych słuchaczy spotkania przy ognisku (jeżeli warunki i pogoda pozwala), zabawy przy muzyce, konkursy i inne.

Experto Credite

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone | This website is made with Bulma.io

  Ta strona używa plików cookie. Przeglądanie naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie